Visas mūsų nešiojamųjų ultragarsinių ir fazinės matricos defektų detektorių asortimentas suteikia puikių galimybių nustatyti poslėptus defektus. Naudojant ultragarso garso bangas, šiais pažangiais prietaisais galima nustatyti paslėptų įtrūkimų, tuštumų, diskondientų ir panašių netolygumų dydį įvairiose medžiagose. "Olympus" siūlo įvairius prietaisus, skirtus patobulintai defektų paieškai: EPOCH™ 650 defektų ieškiklis sukurtas siekiant puikių patikros rezultatų ir patogumo, o lengvasis EPOCH 6LT defektų detektorius optimizuotas darbui viena ranka, kai reikia naudotis virve ir yra labai patogus. Šiame puslapyje taip pat rasite mūsų defektoskopų vaizdo pamokas, kurios padės atskleisti pažangių ir efektyvių ultragarsinių bandymų atlikimo galimybes.

Sūkurinės srovės ir ultragarsiniai defektų detektoriai

Ultragarsiniai defektoskopai

Mūsų ultragarsinių (UT) defektų detektorių asortimentas pasižymi pažangiausiomis funkcijomis ir galimybėmis, leidžiančiomis nustatyti nutrūkimus ir kitus defektus.

Phased Array Flaw Detectors

Fazuotosios matricos defektų ieškikliai

"Olympus" fazinės matricos (PA) prietaisai leidžia gauti tikslias, detalias vidinių struktūrų skerspjūvio nuotraukas dideliu tikrinimo greičiu. Įrenginiai su TFM/FMC gali būti pritaikyti pažangiems taikymams.

EC Flaw Detectors

Sūkurinės srovės defektų detektoriai

Pažangūs sūkurinių srovių (EC) defektų detektoriai naudojami metalinėms detalėms tikrinti ir labai patikimai aptikti paviršiaus ir prie paviršiaus esančius defektus.

Sūkurinių srovių matricos defektoskopai

Sūkurinių srovių matricos (ECA) prietaisai suteikia galimybę elektroniniu būdu valdyti ir nuskaityti sūkurinių srovių jutiklius, išdėstytus vienas šalia kito tame pačiame zondo mazge.

Bond Testing

Ryšių, surišimo (Bond) bandymai

Visa mūsų surišimo bandymų (BT) defektų detektorių linija suteikia išskirtines galimybes nustatyti kompozitinių konstrukcijų nutrūkimus ir kitus defektus. Siūlome platų matavimo funkcijų ir konkrečioms reikmėms pritaikytų defektų aptikimo galimybių spektrą.
Probes and Transducers

Zondai ir keitikliai

Zondai ir keitikliai padeda įvykdyti sudėtingus tikrinimo reikalavimus, nes siūlo aukštos kokybės įvairių dažnių, konfigūracijų, jungčių ir kabelių tipų zondus ir keitiklius.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ši svetainė naudoja slapukus

Mes ir mūsų partneriai naudojame tokias technologijas kaip slapukai ir apdorojame asmens duomenis, pvz., IP adresą arba naršyklės informaciją, siekdami suasmeninti jums rodomą reklamą. Tai padeda mums rodyti jums aktualesnius skelbimus ir pagerina Jūsų interneto patirtį. Taip pat tai naudojame siekdami išmatuoti rezultatus arba suderinti savo svetainės turinį. Kadangi vertiname Jūsų privatumą, prašome Jūsų leidimo naudoti šias technologijas.