Dažniausiai užduodami klausimai apie sūkurinių srovių bandymo įrangą

Kaip veikia sūkurinių srovių matavimas?

Sūkurinių srovių matavimas yra neardomojo bandymo (NDT) metodas, kuris gali būti naudojamas įvairioms tikrinimo ir aptikimo reikmėms. Sūkurinių srovių patikrinimai atliekami naudojant elektromagnetinį lauką medžiagos atsakui matuoti. Sūkurinių srovių tikrinimo įranga sukuria magnetinius laukus, kurie indukuoja srovę, tekančią tiriamuoju elementu (pvz., laidininku, pvz., rite). Tai daro įtaką magnetiniam laukui, taip pat įtampos ritėje dydžiui ir fazei. Bet kokie laidumo pokyčiai, pavyzdžiui, defektai ar storio skirtumai, gali turėti įtakos atsirandančiai sūkurinei srovei. Šią technologiją galima naudoti atstumui matuoti arba laidžiųjų medžiagų defektams, pavyzdžiui, korozijai, erozijai, nusidėvėjimui, įdubimams, pertvaroms, sienelių praradimui ir įtrūkimams, aptikti.

Sūkurinių srovių defektų detektorių ištekliai

Anglinio plieno suvirinimo siūlių tikrinimas naudojant defektų detektorių NORTEC 600

Šiame vaizdo įraše aptariamas anglinio plieno suvirinimo siūlių tikrinimas ir parodoma, kaip sūkurinių srovių defektų detektorius NORTEC 600 gali supaprastinti tikrinimo procesą.

Pagrindinė aerokosminės sūkurinių srovių matricos sąranka naudojant "OmniScan™ MX" defektų detektorių

Šiame vaizdo įraše rodoma, kaip pradėti sūkurinių srovių matricos sąranką nuo nulio, kad būtų gautas C skenavimo vaizdas.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ši svetainė naudoja slapukus

Mes ir mūsų partneriai naudojame tokias technologijas kaip slapukai ir apdorojame asmens duomenis, pvz., IP adresą arba naršyklės informaciją, siekdami suasmeninti jums rodomą reklamą. Tai padeda mums rodyti jums aktualesnius skelbimus ir pagerina Jūsų interneto patirtį. Taip pat tai naudojame siekdami išmatuoti rezultatus arba suderinti savo svetainės turinį. Kadangi vertiname Jūsų privatumą, prašome Jūsų leidimo naudoti šias technologijas.