NORTEC 600

Naujajame NORTEC 600™ kompaktiškame ir patvariame įrenginyje įdiegti naujausi didelio našumo sūkurinių srovių defektų aptikimo pasiekimai. Ryškiame 5,7 colio VGA spalvotame ekrane ir tikrame viso ekrano režime NORTEC 600 generuoja naudotojo pasirenkamus didelio kontrasto sūkurinių srovių signalus.

"MultiScan MS 5800", skirtas vamzdžiams tikrinti

Ši kelių technologijų sistema siūlo sūkurinių srovių, magnetinio srauto nuotėkio, nuotolinio lauko, artimo lauko ir IRIS ultragarso technologijas.

Zondai vamzdžiams tikrinti

Šie zondai vamzdžiams tikrinti yra lengvi, bet tvirtos konstrukcijos, juose naudojamos sūkurinių srovių, nuotolinio lauko, magnetinio srauto nuotėkio ir IRIS ultragarso technologijos. Šie zondai naudojami feromagnetiniams ir neferomagnetiniams vamzdžiams tikrinti.

"OmniScan MX ECA/ECT

OmniScan™ MX ECA/ECT defektų detektorius naudojamas sūkurinių srovių matricos bandymams atlikti. Testavimo konfigūracija palaiko 32 jutiklių rites (iki 64 su išoriniu multiplekseriu), veikiančias tilto arba perdavimo-priėmimo režimu. Darbinis dažnis svyruoja nuo 20 Hz iki 6 MHz su galimybe naudoti kelis dažnius tam pačiam surinkimui.

Bolthole Scanners

Besisukantys bolthole skeneriai

Mūsų aukštos kokybės sūkurinių srovių varžtų skylių skeneriai gali būti naudojami su NORTEC sūkurinių srovių defektų detektoriais. Funkcijos: greičio diapazonas nuo 600 iki 3000 aps/min, dažnio diapazonas nuo 100 Hz iki 6 MHz, įvairių tipų jungtys ir įvairių tipų zondai.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ši svetainė naudoja slapukus

Mes ir mūsų partneriai naudojame tokias technologijas kaip slapukai ir apdorojame asmens duomenis, pvz., IP adresą arba naršyklės informaciją, siekdami suasmeninti jums rodomą reklamą. Tai padeda mums rodyti jums aktualesnius skelbimus ir pagerina Jūsų interneto patirtį. Taip pat tai naudojame siekdami išmatuoti rezultatus arba suderinti savo svetainės turinį. Kadangi vertiname Jūsų privatumą, prašome Jūsų leidimo naudoti šias technologijas.