Ultragarsiniai defektoskopai

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Ultragarsiniai defektoskopai dažniausiai naudojami suvirinimo kokybei kontroliuoti.
Ultragarsiniai defektų ieškikliai taip pat aktyviai naudojami garo katilų, geležinkelio bėgių, konstrukcijų, pagamintų iš konstrukcinio plieno, cilindrų, orlaivių ir automobilių dalių inspekcijai.
Be metalo gaminių, ultragarsiniai defektoskopai gali būti efektyviai naudojami kompozitinių, plastikinių ir keraminių objektų kokybės kontrolei.
Programinės įrangos galimybės leidžia žymiai supaprastinti įvairių defektų nustatymo vietą bei pobūdį: nuo paslėptų įtrūkimų, tuštumų, išsisluoksniavimų, nemetalinių intarpų.
Ultragarsiniai defektoskopai naudojami metalurgijos, naftos, elektronikos pramonėje, mechaninėje inžinerijoje, laivų statyboje, energetikoje ir daugelyje kitų pramonės šakų, kur ultragarsinių bandymų metodai yra labai būtini, taip pat ir mokslinių tyrimų vykdymui.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ši svetainė naudoja slapukus

Mes ir mūsų partneriai naudojame tokias technologijas kaip slapukai ir apdorojame asmens duomenis, pvz., IP adresą arba naršyklės informaciją, siekdami suasmeninti jums rodomą reklamą. Tai padeda mums rodyti jums aktualesnius skelbimus ir pagerina Jūsų interneto patirtį. Taip pat tai naudojame siekdami išmatuoti rezultatus arba suderinti savo svetainės turinį. Kadangi vertiname Jūsų privatumą, prašome Jūsų leidimo naudoti šias technologijas.