Šiai bendrajai metalų liejinių kategorijai priklauso daugybė taikymų, tinkamų ultragarsiniam storio matavimui. Metalo liejinių dalys būna labai įvairios geometrijos ir sudėties.

Kadangi dauguma liejinių greitai išsklaido ultragarsą, didžiausias galimas išmatuoti storis dažnai yra ribotas. Apskritai 4 coliai (100 mm) yra maždaug viršutinė riba, nors kai kuriais atvejais galima išmatuoti iki 10 colių (250 mm). Dėl prastų paviršiaus sąlygų, didelio grūdėtumo ir garso greičio svyravimų kalibravimo tikslumas paprastai būna nuo ±0,002 iki ±0,005 in (nuo ±0,05 iki ±0,125 mm). Plonų aliuminio liejinių matavimų kalibruotas tikslumas gali būti ±0,001 col. (±0,02 mm), tačiau storo nerūdijančiojo plieno liejinių tikslumas paprastai yra ±0,010 col. (±0,25 mm) arba mažesnis.

Ultragarsinio bandymo įranga, naudojama liejamiems metalams

Liejamųjų metalų storiui matuoti dažniausiai rekomenduojami trys "Olympus" tiksliųjų matuoklių modeliai: 38DL PLUS™ matuoklis su didelės skvarbos programine įranga, 45MG matuoklis su vieno elemento didelės skvarbos programine įranga ir 72DL PLUS™ matuoklis. Keitiklio pasirinkimas ir matuoklio nustatymas priklauso nuo tiriamos medžiagos ir storio diapazono. Dažniausiai pasirenkami M1036 (2,25 MHz) ir M109/M110 (5 MHz) keitikliai. Žemesnio dažnio keitikliai, pavyzdžiui, 0,5 MHz M101, rekomenduojami labai storiems arba stambiagrūdžiams liejiniams.

Liejinių metalų požeminėms akytėms, įtrūkimams ar intarpams aptikti taip pat siūlome visą skaitmeninių ultragarsinių defektų detektorių liniją.

Norėdami sužinoti daugiau apie liejamų metalų tikrinimą, žr. mūsų taikomąjį pranešimą "Ultragarsinis tikrinimas liejyklų pramonėje"(https://www.olympus-ims.com/en/applications/ultrasonic-testing-foundry-industry/).

Olympus IMS

Šiai programai naudojami produktai
72DL PLUS

Pažangus ultragarsinis storio matuoklis 72DL PLUS™ užtikrina tikslius storio matavimus dideliu greičiu nešiojamame, lengvai naudojamame prietaise. Šis naujoviškas prietaisas, suderinamas su vieno elemento keitikliais iki 125 MHz, idealiai tinka itin plonų medžiagų, įskaitant daugiasluoksnius dažus, dangas ir plastiką, storiui matuoti. Jis vienu metu gali rodyti iki 6 sluoksnių storį.

45MG
Rankiniame 45MG ultragarsiniame storio matuoklyje gausu matavimo funkcijų ir programinės įrangos parinkčių. Šis unikalus prietaisas suderinamas su visais "Olympus" dviejų elementų ir vieno elemento keitikliais, todėl šis matuoklis yra universalus sprendimas beveik visoms storio matavimo programoms.
38DL PLUS
38DL PLUS yra pažangus ultragarsinis storio matuoklis. Naudojamas dviejų elementų keitiklis, skirtas vidinei korozijai, ir pasižymi tokiomis funkcijomis kaip THRU-COAT technologija ir echo-to-echo. Naudojami vieno elemento keitikliai, skirti labai tiksliems plonų, labai storų arba daugiasluoksnių medžiagų storio matavimams.
"Magna-Mike 8600

"Magna-Mike™ 8600 Hall-effect" storio matuoklis naudoja magnetinį zondą, kad tiksliai išmatuotų spalvotųjų ir plonų medžiagų, pavyzdžiui, plastikinių butelių, storį.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ši svetainė naudoja slapukus

Mes ir mūsų partneriai naudojame tokias technologijas kaip slapukai ir apdorojame asmens duomenis, pvz., IP adresą arba naršyklės informaciją, siekdami suasmeninti jums rodomą reklamą. Tai padeda mums rodyti jums aktualesnius skelbimus ir pagerina Jūsų interneto patirtį. Taip pat tai naudojame siekdami išmatuoti rezultatus arba suderinti savo svetainės turinį. Kadangi vertiname Jūsų privatumą, prašome Jūsų leidimo naudoti šias technologijas.