EPOCH 6LT

  EPOCH 6LT

  Epoch 6LT
   

  Jokių kompromisų!

  Neabejokite šio defektoskopo galimybėmis. Dabar inspektoriai dirbantys sudėtingomis sąlygomis, naudojantyts aukštalipio įrangą ar teikiantys pirmenybę portatyvumui, gali pasdinaudoti jiems reikalinga funkcija mažame nešiojamame prietaise. EPOCH® 6LT defektoskopas sujungia galingo ultragarsinio prietaiso funkcionalumą su ergonomišku dizainu. Prietaisas specialiai sukurtas darbui su aukšalipio įranga ir tiems, kuriems svarbus portatyvumas.EPOCH 6LT 171075b maz

  Patikimas defektoskopas  Jūsų rankoje

  Patogus Sveria tik 890 g. Vienodas prietaiso svorio pasiskirstymas. Lengva naudoti Sukiojamoji rankenėlė ir paprastas mygtukų dizainas valdymą paverčia lengvu, netgi dėvint pirštines. Aiškus ir ryškus ekranas Nuskaitymus matykite aiškiai  bet kokioje šviesoje. Tvirtas ir patikimas Sukurtas ir išbandytas iki IP65/67.

  EPOCH 6LT 16N3594 mazas

  Pažangūs defektoskopo pajėgumai: turi visas pagrindines EPOCH 650 defektų detektoriaus funkcijas ir atitinka  EN12668-1:2010 reikalavimus. Optimizuotas operacijoms viena ranka: Techninė ir  programinė įranga maksimaliai palengvina  operacijas  atliekamas viena ranka tam, kad kita būtų galima valdyti zondą. Lengvas naršymas: Dviejų langelių sąsaja su piktogramomis pagreitina ir supaprastina navigaciją

  EPOCH 6LT GN3A6174mazas

  Portatyvumas

  EPOCH® 6LT defektoskopas turi funkcijas padėsiančias atlikti sunkius patikrinimus darbo sąlygose, kai naudojama aukštalipio įranga. Aukštalipio priedų komplektas leidžia vartotojams apsaugoti prietaisą pritvirtinant jį diržu prie kojos arba prie laisvosios rankos. Tai apima galimybę pasukti prietaiso kontrolinį ekraną į "portreto" režimą, leidžiantį tinkamai matyti skenavimą ir prietaiso parodymus, kai defektų detektorius pritvirtintas prie kojos. Kai įrenginys apsaugotas, vartotojas gali reguliuoti parametrus viena ranka, o kita, laisva ranka valdyti keitiklį ar išlaikyti balansą bei asmeninį saugumą.

  No reviews
  Product added to wishlist
  Product added to compare.

  Ši svetainė naudoja slapukus

  Mes ir mūsų partneriai naudojame tokias technologijas kaip slapukai ir apdorojame asmens duomenis, pvz., IP adresą arba naršyklės informaciją, siekdami suasmeninti jums rodomą reklamą. Tai padeda mums rodyti jums aktualesnius skelbimus ir pagerina Jūsų interneto patirtį. Taip pat tai naudojame siekdami išmatuoti rezultatus arba suderinti savo svetainės turinį. Kadangi vertiname Jūsų privatumą, prašome Jūsų leidimo naudoti šias technologijas.