Kategorijos

Portatyvus XRD analizatorius TERRA

Portatyvus XRD analizatorius TERRA supaprastina jūsų mėginių surinkimus rentgeno spindulių difrakcijos ekspermimentams.

Nepakanka prekės atsargų

TEIRAUTIS VADYBININKO

Prekės informacija

Patentuota NASA ir Olympus technologija

 

Prietaisas buvo specialiai sukurtas NASA Marso mokslo laboratorijos (MSL) misijos cheminiams ir minerealogioniams bandymams. Olympus TERRA yra tvirtas, nešiojamas lauko instrumentas, naudojantis pažangią, dvigubą XRD/XRF technologiją. Sujungus OLYMPUS ir NASA inovacijas, TERRA prietaisas pristato naują būdą atlikti rentgeno spinduliuotės difrakcijos ir rentgeno fluorescencijos matavimus.

Naudojant specialiai sukurtą tiesioginio sužadinimo įkrovimo jungtį (CCD) „kamera“, vienu metu TERRA gali surinkti rentgeno spindulių difrakcijos ir rentgeno fluorescencijos duomenis. Tai yra integruoto fotoaparato gebėjimo rezultatas tuo pačiu metu aptikti tiek fotonus, tiek fotonų energiją. Su ~200 eV (5.9 keV) ekrano rezoliucija, TERRA prietaisas XRF analizę padaro paprastą kaip programinės įrangos spektro ekrano peržiūra.

 

Lengvas mėginių paruošimas

 

 

Terra

TERRA supaprastina jūsų mėginių surinkimus rentgeno spindulių difrakcijos ekspermimentams. Paprastai, mėginiai turi būti smulkiai sumalami ir suspaudžiami į granules, tam, kad būtų užtikrinta visiškai atsitiktinė kristalų padėtis.

Šią problemą pašalina patentuota TERRA vibracijos kamera. Reikalaujant tik 15 mg mėginio, vibracijos kameros konvekcijos procesas parodo prietaiso optiką su įvairiomis kristalinės struktūros kryptimis. Atsiranda rentgeno spinduliuotės difrakcijos modelis, kuris be pageidaujamų orientacijos efektų naudoja klasikinius paruošimo metodus.

Dėl savo unikalios miltelių tvarkymo sistemos, ne mechaninių goniometrų ir sudėtingų judančių dalių trūkumo, TERRA ypatingai tinka tiems taikymams, kuriuose reikalingas lengvas lauko perkėlimas ir (arba) naudojimo paprastumas.

https://vegastel.lt/73-home_default/portatyvus-xrd-analizatorius-terra.jpg